Sony | Speaker | SRS-ULT10 ULT FIELD 1 | Waterproof | Bluetooth | Black | Wireless connection
- TootjadSony
- Mudel: SRSULT10B.CE7
- Saadavus: 1
-
91€
Sony | Speaker | SRS-ULT10 ULT FIELD 1 | Waterproof | Bluetooth | Black | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 242.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | IP67 Battery life: Approx. 12 H |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 496 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 336.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | SRS-ULT10 ULT FIELD 1 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony speaker srs-ult10 ult field 1 waterproof bluetooth black wireless connection, srsult10bce7, sony, kolarid

